درباره ما

پادلینک | PadLink

 

زندگی همیشه همراه با سیر عظیم اطلاعاتی بوده که اگر به درستی طبقه بندی نگردند ، صد در صد منجر به سردرگمی خواهد شد. گسترش بی حد و مرز برنامه های ارتباط مجازی بر بستر اینترنت و  تلفن همراه هوشمند باعث هجوم اطلاعات زیادی بر هر فرد شده است . گم شدن میان اطلاعات کثیر دنیای مجازی به دلیل نبود یک مرجع بروز و قابل اعتماد جهت پیدا کردن صفحات رسمی اتفاقی است که بدون شک برای هر یک از ما حداقل برای یک بار اتفاق افتاده است. جستجو جهت پیدا کردن صفحه رسمی یک فرد در یک شبکه مجازی و مواجه شدن با اطلاعات گوناگون و گاه زاید و تبلیغاتی یکی از آزار دهنده ترین اتفاقات بوده و است.

در ۲۶ ام اردیبهشت ماه سال ۹۴ خورشیدی وب سایتی از خانواده پاد (شرکت مجازی پاد دیجیتال کو – به اختصار پادکو) چشم به دنیای پرتلاطم و مجازی خویش گشود. وب سایتی برای تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتماد و پویا ازنوع مرجعیت. “پادلینک” به عنوان مخزن ثبت و معرفی پیج های رسمی برای ساماندهی به اطلاعات پیج های ، کانال ها و پروفایل های رسمی افراد حقیقی مشهور ، برندهای (نام تجاری) مشهور و رسمی ، پایگاه های اینترنتی رسمی و سایر گروه های واجد شرایط ساخته شده است.

دور از هر گونه تعریف اجمالی، “پادلینک” مخرنی است قابل اعتماد و پویا که برای راحتی شما همیاران و عزیزان راه اندازه گشته است. آینده و پیشرفت علم و به صورت موازی با آن، برنامه های ارتباط جمعی همچنان در حاله ای از ابهام به سر میبرد و تمامی سعی ما ساخت پایگاهی بروز است، که امید داریم با همیاری پیوسته شما، در این جایگاه برای همیشه باقی بمانیم.

پادلینک ، دنیایی از پیج های رسمی برای شماست.