سلام دوستان؛

با شما هستیم با سری آموزش های اینستاگرام

اینستاگرام امروزه به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته به طوری که بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. روزانه ۹۵ میلیون عکس و یا ویدیو در آن به اشتراک گذاشته می شود و کاربران هر روز ۴.۲ میلیارد پست را لایک میکنند.

یکی از امکاناتی که این شبکه اجتماعی به کاربرانش ارائه میدهد و شاید کمتر کسی از وجود همچین قابلیتی آگاه باشد، امکان غیر فعال کردن ( Disable ) موقتی اکانت شماست. تفاوت Delete Account با Disable Account در این است که در صورت غیرفعال کردن اکانت، تمامی عکس ها و پست ها ، لایک ها و کامنت های شما به حالت مخفی در می آیند و باقی میمانند و هر زمان که بخواهید میتوانید اکانت خود را مجددا فعال نمایید بدون از دست دادن حتی یک لایک یا کامنت.

برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود به صورت موقت میتوانید مستقیم به لینک زیر مراجعه نمایید و یا طبق آموزش که در ادامه ارائه خواهیم کرد عمل کنید.

توجه: برای دسترسی به این بخش باید از طریق کامپیوتر و یا مرورگر تلفن همراهتان اقدام نمایید. این بخش در اپلیکیشن در دسترس نمی باشد.

Temporarily Disable Your Account – غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

 

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

مراحل زیر را دنبال کتید.

  1. وارد سایت رسمی اینستا گرام به آدرس www.Instagram.com بشوید.
  2. وارد اکانتی که قصد غیرفعال کردن موقت آن را دارید، شوید.
  3. به صفحه اول اکانت ( صفحه پروفایل ) خود بروید.
  4. وارد بخش ویرایش پروفایل ( Edit Profile ) شوید. ( تصویر پیوست مرحله ۳ و ۴ )
  5. در زبانه Edit Profile ، در انتهای صفحه، روی گزینه Temporarily disable my account کلیک نمایید. ( تصویر پیوست مرحله ۵ )
  6. در صفحه جدید باید دلیل غیر فعال کردن موقت اکانت خود را انتخاب کنید که اینستاگرام بسته به انتخاب شما سعی در ارائه راهکار هایی مناسب خواهد نمود تا شما را منصرف کند.
  7. در آخر باید رمز عبور خود را مجددا وارد نمایید و روی گزینه Temporarily disable account کلیک نمایید. ( تصویر پیوست مرحله ۶ و ۷ )

توجه: شما فقط یکبار در هفته توانایی غیرفعال کردن اکانت خود را دارید.

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام - پادلینک

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام – پادلینک

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام - پادلینک

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام – پادلینک

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام - پادلینک

آموزش غیرفعال کردن موقت اکانت اینستاگرام – پادلینک

 

 

 

 

 

 

برای فعال سازی مجدد اکانت خود تنها کافیست مجددا وارد اکانت خود شوید.

امیدواریم این آموزش مفید واقع شده باشد. آموزش های اختصاصی بیشتری را میتوایند از قسمت آموزش سایت مطالعه کنید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.